Tabela i terminarz IV liga

IV liga – sezon 2017/2018

LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-Ostatnie 5 meczów
1Pogoń Lębork1976101138ZRZZZ
2Radunia Stężyca188602221210PZZZP
3Stolem Gniewino18853019109RZZRZ
4Jaguar Gdańsk16851220128ZPRZZ
5Grom Nowy Staw15850327207ZZZPZ
6GOSRiT Luzino15850319127ZZZPP
7Gryf Słupsk1374121293ZPZRP
8GKS Kolbudy118251990ZRRRZ
9Arka II Gdynia1183231415-1PZZZP
10Powiśle Dzierzgoń108314912-3ZZPRP
11Cartusia Kartuzy1083141722-5PPPZZ
12kaszubia Kościerzyna9830514122PPPZZ
13Anioły Garczegorze9823315150RPPZZ
14Orkan Rumia8822413130PPRPP
15Gedania Gdańsk682061619-3ZPPPP
16Drutex-Bytovia II58125812-4RRPPZ
17Start Miastko571241825-7PZRPP
18Sokół Wyczechy07007536-31PPPPP
1 KOLEJKA
05.08.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - Drutex-Bytovia II3 - 2
05.08.2017 r.16:00Grom Nowy Staw - Stolem Gniewino0 - 1
05.08.2017 r.16:00Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk1 - 4
05.08.2017 r.17:00Arka II Gdynia - Pogoń Lębork0 - 3
05.08.2017 r.17:00GKS Kolbudy - Orkan Rumia0 - 0
05.08.2017 r.17:00Gryf Słupsk - GOSRiT Luzino1 - 0
05.08.2017 r.17:00Jaguar Gdańsk - Sokół Wyczechy8 - 1
05.08.2017 r.17:00Start Miastko - Anioły Garczegorze4 - 4
06.08.2017 r.15:00Radunia Stężyca - kaszubia Kościerzyna3 - 1
2 KOLEJKA
12.08.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - Radunia Stężyca0 - 3
12.08.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino2 - 4
12.08.2017 r.15:00kaszubia Kościerzyna - GKS Kolbudy2 - 0
12.08.2017 r.16:00Orkan Rumia - Jaguar Gdańsk4 - 0
12.08.2017 r.16:10Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia1 - 1
12.08.2017 r.17:00Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw5 - 4
12.08.2017 r.17:00Sokół Wyczechy - Powiśle Dzierzgoń0 - 1
12.08.2017 r.18:00Stolem Gniewino - Start Miastko4 - 0
13.08.2017 r.11:00Drutex-Bytovia II - Pogoń Lębork0 - 1
3 KOLEJKA
15.08.2017 r.11:00Arka II Gdynia - Stolem Gniewino4 - 4
15.08.2017 r.14:00Grom Nowy Staw - Gedania Gdańsk6 - 3
15.08.2017 r.14:00Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia0 - 2
15.08.2017 r.15:00Radunia Stężyca - Drutex-Bytovia II2 - 0
15.08.2017 r.16:00GOSRiT Luzino - Sokół Wyczechy6 - 2
15.08.2017 r.17:00GKS Kolbudy - Cartusia Kartuzy2 - 2
15.08.2017 r.17:00Jaguar Gdańsk - kaszubia Kościerzyna2 - 0
15.08.2017 r.17:00Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze2 - 1
27.09.2017 r.17:00Start Miastko - Gryf Słupsk -
4 KOLEJKA
19.08.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - Jaguar Gdańsk2 - 4
19.08.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - Start Miastko3 - 0
19.08.2017 r.11:00Sokół Wyczechy - Grom Nowy Staw0 - 5
19.08.2017 r.15:00kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń0 - 1
19.08.2017 r.15:00Radunia Stężyca - GKS Kolbudy3 - 4
19.08.2017 r.16:00Orkan Rumia - GOSRiT Luzino1 - 4
19.08.2017 r.17:00Gryf Słupsk - Arka II Gdynia1 - 0
19.08.2017 r.17:00Stolem Gniewino - Pogoń Lębork1 - 1
20.08.2017 r.15:00Drutex-Bytovia II - Anioły Garczegorze0 - 0
5 KOLEJKA
26.08.2017 r.11:00Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk2 - 1
26.08.2017 r.14:10Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino1 - 3
26.08.2017 r.16:00GOSRiT Luzino - kaszubia Kościerzyna1 - 0
26.08.2017 r.16:00Grom Nowy Staw - Orkan Rumia3 - 2
26.08.2017 r.16:00Powiśle Dzierzgoń - Cartusia Kartuzy4 - 1
26.08.2017 r.17:00GKS Kolbudy - Drutex-Bytovia II0 - 0
26.08.2017 r.17:00Jaguar Gdańsk - Radunia Stężyca0 - 2
26.08.2017 r.17:00Pogoń Lębork - Gryf Słupsk1 - 0
26.08.2017 r.17:00Start Miastko - Sokół Wyczechy8 - 1
6 KOLEJKA
02.09.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork1 - 2
02.09.2017 r.11:00Orkan Rumia - Start Miastko3 - 3
02.09.2017 r.15:00Sokół Wyczechy - Arka II Gdynia0 - 2
02.09.2017 r.16:00kaszubia Kościerzyna - Grom Nowy Staw1 - 2
02.09.2017 r.17:00Cartusia Kartuzy - GOSRiT Luzino1 - 2
02.09.2017 r.17:00GKS Kolbudy - Jaguar Gdańsk0 - 0
02.09.2017 r.17:00Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze3 - 0
02.09.2017 r.17:00Radunia Stężyca - Powiśle Dzierzgoń2 - 1
03.09.2017 r.11:00Drutex-Bytovia II - Stolem Gniewino1 - 2
7 KOLEJKA
09.09.2017 r.11:00Arka II Gdynia - Orkan Rumia2 - 1
09.09.2017 r.14:10Anioły Garczegorze - Gedania Gdańsk2 - 1
09.09.2017 r.16:00GOSRiT Luzino - Radunia Stężyca1 - 3
09.09.2017 r.16:00Grom Nowy Staw - Cartusia Kartuzy2 - 4
09.09.2017 r.16:00Jaguar Gdańsk - Drutex-Bytovia II4 - 3
09.09.2017 r.16:00Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy1 - 1
09.09.2017 r.17:00Start Miastko - kaszubia Kościerzyna0 - 6
09.09.2017 r.17:00Stolem Gniewino - Gryf Słupsk2 - 2
15.11.2017 r.17:00Pogoń Lębork - Sokół Wyczechy -
8 KOLEJKA
16.09.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - Start Miastko4 - 3
16.09.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino1 - 2
16.09.2017 r.15:00kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia4 - 3
16.09.2017 r.15:00Radunia Stężyca - Grom Nowy Staw4 - 5
16.09.2017 r.16:00Jaguar Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń2 - 0
16.09.2017 r.16:00Orkan Rumia - Pogoń Lębork0 - 1
16.09.2017 r.17:00GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino2 - 1
16.09.2017 r.17:00Sokół Wyczechy - Anioły Garczegorze1 - 6
17.09.2017 r.11:00Drutex-Bytovia II - Gryf Słupsk2 - 0
9 KOLEJKA
23.09.2017 r.11:00Arka II Gdynia - Cartusia Kartuzy -
23.09.2017 r.14:00Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk -
23.09.2017 r.14:10Anioły Garczegorze - Orkan Rumia -
23.09.2017 r.15:00Grom Nowy Staw - GKS Kolbudy -
23.09.2017 r.16:00GOSRiT Luzino - Jaguar Gdańsk -
23.09.2017 r.16:00Powiśle Dzierzgoń - Drutex-Bytovia II -
23.09.2017 r.16:30Pogoń Lębork - kaszubia Kościerzyna -
23.09.2017 r.17:00Start Miastko - Radunia Stężyca -
23.09.2017 r.17:00Stolem Gniewino - Sokół Wyczechy -
10 KOLEJKA
30.09.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - Pogoń Lębork -
30.09.2017 r.15:00kaszubia Kościerzyna - Anioły Garczegorze -
30.09.2017 r.15:00Radunia Stężyca - Arka II Gdynia -
30.09.2017 r.16:00Jaguar Gdańsk - Grom Nowy Staw -
30.09.2017 r.16:00Orkan Rumia - Stolem Gniewino -
30.09.2017 r.16:00Powiśle Dzierzgoń - GOSRiT Luzino -
30.09.2017 r.17:00GKS Kolbudy - Start Miastko -
30.09.2017 r.17:00Sokół Wyczechy - Gryf Słupsk -
01.10.2017 r.11:00Drutex-Bytovia II - Gedania Gdańsk -
11 KOLEJKA
07.10.2017 r.11:00Arka II Gdynia - GKS Kolbudy -
07.10.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - Sokół Wyczechy -
07.10.2017 r.14:00Gryf Słupsk - Orkan Rumia -
07.10.2017 r.14:10Anioły Garczegorze - Cartusia Kartuzy -
07.10.2017 r.15:00Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń -
07.10.2017 r.15:00Start Miastko - Jaguar Gdańsk -
07.10.2017 r.16:00GOSRiT Luzino - Drutex-Bytovia II -
07.10.2017 r.16:00Pogoń Lębork - Radunia Stężyca -
07.10.2017 r.16:00Stolem Gniewino - kaszubia Kościerzyna -
12 KOLEJKA
14.10.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino -
14.10.2017 r.13:00kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk -
14.10.2017 r.14:00Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia -
14.10.2017 r.15:00GKS Kolbudy - Pogoń Lębork -
14.10.2017 r.15:00GOSRiT Luzino - Grom Nowy Staw -
14.10.2017 r.15:00Orkan Rumia - Gedania Gdańsk -
14.10.2017 r.15:00Powiśle Dzierzgoń - Start Miastko -
14.10.2017 r.15:00Radunia Stężyca - Anioły Garczegorze -
15.10.2017 r.11:00Drutex-Bytovia II - Sokół Wyczechy -
13 KOLEJKA
21.10.2017 r.11:00Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń -
21.10.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - kaszubia Kościerzyna -
21.10.2017 r.14:00Grom Nowy Staw - Drutex-Bytovia II -
21.10.2017 r.14:00Gryf Słupsk - Cartusia Kartuzy -
21.10.2017 r.14:10Anioły Garczegorze - GKS Kolbudy -
21.10.2017 r.15:00Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk -
21.10.2017 r.15:00Start Miastko - GOSRiT Luzino -
21.10.2017 r.16:00Stolem Gniewino - Radunia Stężyca -
21.10.2017 r.17:00Sokół Wyczechy - Orkan Rumia -
14 KOLEJKA
30.11.-1 r.00:00Grom Nowy Staw - Start Miastko -
28.10.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk -
28.10.2017 r.13:00kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy -
28.10.2017 r.14:00GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia -
28.10.2017 r.14:00Jaguar Gdańsk - Anioły Garczegorze -
28.10.2017 r.14:00Radunia Stężyca - Gryf Słupsk -
28.10.2017 r.15:00GKS Kolbudy - Stolem Gniewino -
28.10.2017 r.15:00Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork -
29.10.2017 r.11:00Drutex-Bytovia II - Orkan Rumia -
15 KOLEJKA
04.11.2017 r.13:00Gryf Słupsk - GKS Kolbudy -
04.11.2017 r.13:00Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino -
04.11.2017 r.13:00Start Miastko - Drutex-Bytovia II -
04.11.2017 r.13:00Stolem Gniewino - Jaguar Gdańsk -
04.11.2017 r.14:10Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń -
05.11.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca -
05.11.2017 r.12:00Orkan Rumia - kaszubia Kościerzyna -
05.11.2017 r.17:00Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw -
05.11.2017 r.17:00Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy -
16 KOLEJKA
11.11.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia -
11.11.2017 r.13:00GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze -
11.11.2017 r.13:00Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork -
11.11.2017 r.13:00Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk -
11.11.2017 r.13:00Radunia Stężyca - Sokół Wyczechy -
11.11.2017 r.14:00GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk -
11.11.2017 r.14:00Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino -
11.11.2017 r.14:00Start Miastko - Arka II Gdynia -
12.11.2017 r.11:00Drutex-Bytovia II - kaszubia Kościerzyna -
17 KOLEJKA
18.11.2017 r.13:00Pogoń Lębork - Start Miastko -
19.11.2017 r.11:00Arka II Gdynia - Drutex-Bytovia II -
19.11.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk -
19.11.2017 r.12:00kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy -
19.11.2017 r.13:00Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń -
19.11.2017 r.13:00Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino -
19.11.2017 r.13:10Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw -
19.11.2017 r.17:00Orkan Rumia - Radunia Stężyca -
19.11.2017 r.17:00Sokół Wyczechy - GKS Kolbudy -
TAGI:

Dom
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Jaguar Gdańsk12540116610
2Gryf Słupsk1244001046
3Radunia Stężyca9530214113
4GKS Kolbudy75140431
5Arka II Gdynia7421189-1
6GOSRiT Luzino63201853
7Pogoń Lębork62200312
8Grom Nowy Staw6420211101
9kaszubia Kościerzyna64202761
10Cartusia Kartuzy652031014-4
11Stolem Gniewino53120734
12Start Miastko4311112111
13Orkan Rumia44112880
14Drutex-Bytovia II44112330
15Anioły Garczegorze4311145-1
16Powiśle Dzierzgoń4411268-2
17Gedania Gdańsk3410378-1
18Sokół Wyczechy04004114-13
Wyjazd
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Pogoń Lębork135410826
2Stolem Gniewino1354101275
3Radunia Stężyca93300817
4Grom Nowy Staw9430116106
5GOSRiT Luzino953021174
6Powiśle Dzierzgoń6420234-1
7Anioły Garczegorze5512211101
8Orkan Rumia44112550
9Arka II Gdynia44112660
10GKS Kolbudy4311156-1
11Cartusia Kartuzy4311178-1
12Jaguar Gdańsk4311146-2
13kaszubia Kościerzyna34103761
14Gedania Gdańsk34103911-2
15Gryf Słupsk1301225-3
16Drutex-Bytovia II1401359-4
17Start Miastko14013614-8
18Sokół Wyczechy03003422-18